Salon Kosmetyczny Estetic Tarnów Targowa 1/3A

Nadaj wyrazistości swojemu spojrzeniu!

Piękno w każdym detalu oraz wyjątkowe  spojrzenie to nie jedyne zalety pielęgnacji rzęs i brwi. Dzięki zabiegom przedłużania rzęs, regulacji oraz hennie brwi kobiety na całym świecie oszczędzają mnóstwo czasu na czynnościach związanych z codziennym makijażem.

Lifting Rzęs - Trwała

Zabieg ten ma na celu podnieść je u nasady nadając im efekt pięknego podkręcenia i objętości. Dla bardziej spektakularnych efektów można przyciemnić rzęsy henną, wówczas nasze spojrzenie uzyska jeszcze większą głębię.

Przed wykonaniem zabiegu należy wyjąć z oka soczewki kontaktowe oraz wykonać demakijaż okolicy, której poddany będzie zabieg. Następnie kosmetyczka oczyszcza rzęsy, natłuszcza je oraz używa specjalnych mini wałków w rozmiarach S, M, lub L w zależności od długości rzęs. Efekt utrzymuje się od 6-8 tygodni.

Regulacja Brwi

Brwi stanowią bardzo ważny element naszego wizerunku oraz urody. Regulację można wykonać przy pomocy ciepłego wosku nakładanego na okolice brwi oraz za pomącą pęsety.

Jeśli stawiasz na naturalny wygląd, należy pamiętać, że niewiele kobiet może cieszyć się idealnym łukiem brwiowym i zrezygnować z ich regulacji. Niestety wiele osób decyduje się na samodzielne usuwanie włosków, przez co popełniają błędy przy ich regulacji. Zbyt cienkie, zbyt grube, zbyt ciemne lub za jasne mogą zdecydowanie niekorzystnie wpłynąć na nasz wygląd oraz samopoczucie.

Henna Brwi

Ważnym elementem pielęgnacji brwi i rzęs jest ich farbowanie za pomocą henny. Na taki zabieg decydują się głównie osoby o jasnej karnacji, oraz blondynki. Oczywiście brunetki i szatynki również mogą skorzystać z tego zabiegu.

Henna to naturalny barwnik pochodzenia roślinnego , który za pomocą odpowiedniej farby barwi skórę lub włosy w różnych odcieniach kolorystycznych. Warto wykonywać go w salonie kosmetycznym pod okiem specjalisty, ponieważ powinien on być przeprowadzony precyzyjnie i dokładnie.