Salon Kosmetyczny Estetic Tarnów Targowa 1/3A

Makijaż dobrany indywidualnie do potrzeb i rodzaju cery!

Makijaż znany kobietom na całym świecie towarzyszy im każdego dnia. Jest to szczególnie przyjemny i lubiany rodzaj pielęgnacji twarzy. Niezależnie od wieku, każda młoda czy starsza kobieta chce czuć się zadbana i piękna.
W naszym salonie stosujemy tylko wysokiej jakości kosmetyki, tak aby uniknąć brzydkiego efektu maski. Makijaż powinien być trwały, ale podkreślać urodę bez nadmiernych ilości użytych produktów.
Dlatego jeśli rozpoczynasz swoją przygodę z makijażem, bądź chcesz poznać tajniki idealnych kompozycji kolorów – odwiedź nas!

Makijaż Dzienny

Makijaż to ważny element podkreślający urodę kobiety. Zazwyczaj każda z nas rozpoczyna dzień od jej podkreślenia. Istnieje wiele rodzajów makijażu od delikatnych po drapieżne, a setki kobiet na całym świecie spędza od kilku do kilkudziesięciu minut dziennie by wyglądać perfekcyjnie każdego dnia.

Makijaż dzienny powinien być delikatny, subtelny i prawie niezauważalny. Wykonanie go wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych zadań. Należy dokładnie znać rodzaj swojej cery, posiadać odpowiednią wiedzę co do kolorów oraz odcieni kosmetyków aplikowanych na twarz. Niezwykle ważnym elementem każdego makijażu jest umiejętność nakładania podkładu na twarz.

W makijażu najważniejszym wyznacznikiem jest oprawa oczu oraz kolor tęczówki, a także kształt twarzy oraz odcień skóry. To na ich podstawie dobieramy kolor aplikowanego cienia oraz podkład.
Najczęstszym błędem przy jego wykonywaniu jest tworzenie efektu maski oraz podkreślenie mankamentów i niedoskonałości.

Makijaż Wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest elementem makijażu okolicznościowego, wykonywanego na specjalną okazję. Powinien być idealnie dobrany do urody, kreacji oraz miejsca, w którym będziemy przebywać. Nienaturalne oświetlenie, światło świec czy nieodpowiednie naświetlenie mogą znacznie zepsuć efekt. Warto jednak opierać się na wyrazistych i wyostrzonych konturach oraz intensywnych barwach – oczywiście indywidualnie dobranych do walorów urody.
Mocny, wieczorowy makijaż znacznie różni się od subtelnego i delikatnego makijażu na co dzień.

Podczas wykonywania makijażu wieczorowego stawiamy na ciemniejszy podkład oraz bardziej nasycone barwy cieni do powiek. Jest to pora dnia, w której bez wahania możemy użyć efektów blasku i połysku. Zaleca się odważne korzystanie z różu, drobinki brokatu na powiece lub złota na dekolcie.
Najważniejszym elementem makijażu wieczorowego stanowią rzęsy. Powinny być mocno podkreślone – naturalne lub sztuczne.
Istnieje kilka sposobów, które nie tylko podkreślą urodę ale sprawią, że kobieta będzie czuła się jak gwiazda na czerwonym dywanie.

Makijaż Próbny

Makijaż próbny jest bardzo ważnym elementem przygotowań do ślubu. Konsultacja ze specjalistą powinna mieć jasno określony cel – stworzenie makijażu dzięki, któremu Pani Młoda w dniu ślubu będzie wyglądała pięknie, naturalnie a przy tym olśni wszystkich.

Wcześniejsze ustalenia z kosmetyczką pozwolą na zdefiniowanie wizji, połączenie ich w jedną całość oraz wypróbowanie różnych metod i rozwiązań. Pozwoli na ocenę walorów urody, takich jak odcień cery, kształt twarzy i kolor włosów.

Makijaż Ślubny

Makijaż w dniu ślubu jest idealnym dopełnieniem stylizacji. Perfekcyjnie dobrany zarówno do urody, sukni i osobowości kobiety zachwyci wszystkich gości. Tworząc idealny makijaż ślubny warto zwrócić uwagę na rodzaj oświetlenia, porę dnia, pogodę.

Makijaż ślubny ma przede wszystkim podkreślić urodę, pokazać atuty oraz skorygować mankamenty ale w sposób delikatny i subtelny.

Mamy w tym wprawę!