Salon Kosmetyczny Estetic Tarnów Targowa 1/3A

Zadbaj o Zdrowy Wygląd Swojej Twarzy!

Dzięki zabiegom dostosowanym do każdego rodzaju cery możesz poczuć się wyjątkowo bez względu na wiek.

Wybierz interesujące Cię zabiegi z trzech poniższych grup. Przeniesiesz się do strony z dokładniejszym opisem zabiegów. Niektóre zabiegi mogą się powtarzać w kilku grupach, gdyż ich działanie może mieć szersze spektrum. Zapraszamy!

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

Zabiegi złuszczające to bardzo znana metoda oczyszczania skóry, stosowana już od starożytności.
Są to głównie peelingi aplikowane na skórę. Zabiegi te odmładzają skórę usuwając górną warstwę martwego naskórka oraz pobudzają regenerację skóry właściwej.
Stosowane jest złuszczanie chemiczne, mechaniczne i termiczne.

ZABIEGI NAWILŻAJĄCO-NATŁUSZCZAJĄCE

Pielęgnacja delikatnej, suchej i wrażliwej  skóry twarzy nie jest łatwa.
Wymaga doboru odpowiednich kosmetyków i staranności w ich aplikowaniu. Potrzebuje nie tylko zwykłego nawilżenia ale i natłuszczania.
W tego typu działaniach pomocne są zabiegi i kremy dostępne w naszym salonie.

ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE

Zabiegi odmładzające na twarz to najczęściej wybierane zabiegi kosmetyczne dla Pań w różnym wieku. Zdrowy i młody wygląd twarzy, szyi i dekoltu to marzenie każdej kobiety. Skóra w tych miejscach wymaga szczególnego traktowania oraz odpowiedniej rewitalizacji. Warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów, aby zauważyć znaczną różnicę.

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Oczyszczanie wodorowe to innowacja w oczyszczaniu twarzy. Najskuteczniejsza metoda oczyszczania twarzy i pielęgnacji. Zabieg z wykorzystaniem wodoru zwiększa poziom nawilżenia skóry.

STYMULATORY TKANKOWE NA TWARZ

NucleoFILL to preparat do głębokiej odnowy i biostymulacji skóry, opracowany na bazie naturalnych polinukleotydów.
Biostymulacja skóry polega na stymulowaniu jej własnych możliwości regeneracyjnych – odnowa skóry następuje dzięki zachodzeniu naturalnych procesów. W przypadku produktów będących biostymulatorami, efekt potęguje się w czasie a terapia wymaga serii zabiegów.

STYMULATORY TKANKOWE POD OCZY

Zastosowanie stymulatorów tkankowych pod oczy rozwiązuje problem wiotkiej skóry, zasinień, worków pod oczami i zmarszczki. Stymulator dostarcza substancje odżywcze fiberblastom niezbędny do produkcji nowych, silnych włókien kolagenowych. Redukuje zmarszczki.