Salon Kosmetyczny Estetic Tarnów Targowa 1/3A

Odkryj ciało i ciesz się niesamowitą gładkością!

Precyzyjna i delikatna depilacja woskiem jest możliwa niemalże na każdej partii ciała. Dzięki niej możesz pozbyć się niechcianego owłosienia i czuć się wyjątkowo każdego dnia.

Depilacja Woskiem

Umiejętne usuwanie włosków za pomocą wosku to doskonały sposób na mechaniczne pozbycie się niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu rozgrzany płynny wosk nakładamy zgodnie z kierunkiem włosa tak by dotarł głęboko. Przyklejamy plaster i przy zdecydowanym ruchem usuwamy go wraz z cebulką.

Ten sposób depilacji powoduje, że odrastanie trwa długo, a włosy depilowane stają się rzadsze i cieńsze.

Zabieg ten możemy stosować niemalże na wszystkich strefach ciała, najczęściej są to; pachy, ramiona, tors, plecy, nogi, pachwiny, bikini oraz wąsik.
Na uzyskanie efektu gładkiego ciała nigdy nie jest za późno. Depilacja woskiem jest bezpieczna i można ją stosować w każdym wieku.

Efekt utrzymuje się od 3-6 tygodni, w zależności od indywidualnych predyspozycji oraz szybkości wzrostu włosa.

Depilacja Laserem

Wybierz nowy poziom skutecznej depilacji laserowej. Laser ARAGON+ to gwaracja perfekcyjnie gładkiej skóry bez podrażnień i bólu .

Aragon+ jest to najnowszy laser diodowy o długości fali 808nm. Dzięki tak długiej fali zabieg jest efektowny. Laser Aragon+ jest laserem medycznym.

Zabiej polega na eliminowaniu zbędnego owłosienia na całym ciele.  Melanina (jest to barwnik w mieszkach włosów), który pochłania całą energię wytworzoną przez laser.Niszczy on całe cebuli i korzenie włosia. By uzyskać oczekiwany efekt ustala się odpowiednią moc oraz czas trwania impulsu . Specyfika jest dobierana odpowiednio do skóry jak i rodzaju włosia. Czym włos jest ciemniejszy a karnacja jaśniejsza, tym zabieg będzie skuteczniejszy i szybszy.

Przeczytaj więcej o depilacji laserem.